Новини

Print This Post
Liga_20170912

 

11 вересня 2017 року у Прес-центрі «ЛігаБізнес Інформ» відбулося науково – практичне дискусійне обговорення ключових питань правозастосування на тему: «Гра поза правилами: проблемні питання пред’явлення підозри спеціальному суб’єкту та її обгрунтованість. Різні підходи до правозастосування». Захід проводився Національною асоціацією адвокатів України та Комітетом захисту прав та гарантій адвокатської діяльності.

У вітальному слові Голова НААУ (РАУ) Лідія Ізовітова зазначила, що на практиці під час неоднакового застосування сторонами кримінального провадження та суддями (слідчими суддями) процесуальних норм існує конфлікт між сторонами, який виходить за межі правового поля та порушує гарантії адвокатської діяльності, гарантії прав людини в Україні та є неприпустимим і потребує якнайшвидшого втручання.

Голова ВКДКА та Президент Спілки адвокатів України Олександр Дроздов під час виступу озвучив проблемні питання дотримання прав адвоката, як спеціального суб’єкта кримінального переслідування та розповів про проблеми, що зумовлюють неможливість виконання ухвали слідчого судді, як гаранта прав людини в кримінальному провадженні.

Участь у круглому столі взяли також представники ВССУ, Вищої ради правосуддя, Школи суддів України, Академії прокуратури України, Національної академії СБУ, ГПУ, НАБУ, представники міжнародних європейських правничих організацій, фахівці у галузі права, суддів, адвокатів.

Відеотрансляцію заходу можна переглянути за наступним посиланням.