Print This Post
Misjats_300x400

Адвокат, заступник Голови ВКДКА

Право на здійснення адвокатської діяльності:

Березень, 2003 р., свідоцтво № 294 видане Хмельницькою обласною КДКА.

Досвід роботи:

Жовтень 1994 – липень 1998 – судовий виконавець Хмельницького районного суду.

Липень 1998 – листопад 2002 – провідний спеціаліст Хмельницького обласного управління юстиції.

Листопад 2002 – червень 2006 – начальник юридичного відділу товариства з обмеженою відповідальністю «Логос Плюс».

Травень 2007 – по даний час – директор адвокатської контори «Місяць і партнери».

З березня 2003 року – по теперішній час – займається адвокатською діяльністю. Обирався членом членом атестаційної та дисциплінарної палати КДКА Хмельницької області. В 2007 році обраний членом Ради Спілки адвокатів України.

Адвокатську діяльність поєднує з науково-педагогічною: з вересня 2002 року і по теперішній час працює на посаді викладача Хмельницького національного університету та є здобувачем наукового ступеня кандидата юридичних наук і виконує дисертаційне дослідження на тему: «Відчуження майна особою, якій воно не належить на праві власності» за спеціальністю 12.00.03 — цивільне право і цивільний процес; сімейне право; міжнародне приватне право.

З січня 2008 року – керівник Центру надання правової інформації та правових консультацій, який діє в рамках пілотного проекту Міжнародного фонду «Відродження».

З січня 2010 року і по цей час – керівник пілотного проекту, що запроваджений в рамках Концепції «Посилення правових можливостей бідних верств населення».

З вересня 2010 року – голова Хмельницької обласної громадської організації «Подільська правова ліга».

В даний час заступник голови Громадської ради при УМВС України у Хмельницькій області та голова постійної комісії з питань правової політики, взаємодії з судовими та правоохоронними органами Громадської ради при Хмельницькій обласній державній адміністрації.

Автор 11 наукових праць з питань проблематики цивільного права України.

Визнання:

Нагороджений почесною грамотою Хмельницької міської ради; подякою Хмельницького обласного управління юстиції (жовтень 2000 рік), тричі нагороджений грамотами Хмельницької обласної ради (жовтень 2001 рік, жовтень 2008 рік та грудень 2011 рік); подякою Центральної виборчої комісії (грудень 2006 рік); грамотою Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Хмельницької області (грудень 2009 рік); подякою ВКДКА при КМУ, відзнакою Спілки адвокатів України – медаллю за заслуги у розвитку адвокатури (2011 рік).

Членство в організаціях:

  • Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури
  • Спілка адвокатів України
  • Член Ради Спілки адвокатів України
  • Громадська рада при УМВС України у Хмельницькій області
  • Громадська рада при Хмельницькій обласній державній адміністрації

Мови:

Українська, російська, англійська