РІШЕННЯ № V/14-258 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні клопотання Янковського В’ячеслава Володимировича щодо надання йому дозволу складати кваліфікаційні іспити для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю у Полтавській обласній Кваліфікаційно-дисциплінар-ній комісії адвокатури замість Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та про звільнення його від сплати внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Полтавської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/14-258


 


03 жовтня 2009 року                                                                                                 м.Ялта


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., заступника Голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії: Антипченка В.К., Авраменка Г.М. (за дорученням), Башенка С.В., Бивалькевича В.П., Большакова Є.В. (за дорученням),  Дубовика М.І., Ісакова М.Г., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Маргулян К.Г., Коворотного В.І. (за дорученням), Міщенка В.В., Габрука М.А. (за дорученням), Арутюнової Н.Ф. (за дорученням), Павлової М.А., Горощенко Л.В. (за дорученням), Паневіна В.О., Полонського Ю.М., Рафальської І.В., Ромаданової Г.Г., Сергеєвої С.А., Скукіса В.Ф., Сахненко Л.В. (за дорученням), Ященко Н.В., – розглянувши у відкритому засіданні клопотання Янковського В’ячеслава Володимировича щодо надання йому дозволу складати кваліфікаційні іспити для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю у Полтавській обласній Кваліфікаційно-дисциплінар-ній комісії адвокатури замість Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та про звільнення його від сплати внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Полтавської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури,


 


ВСТАНОВИЛА:


 


22 травня 2009 року Вища кваліфікаційна комісія адвокатури прийняла рішення № V/12-208, яким задовольнила клопотання Янковського В.В. щодо звільнення його від сплати внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.


В липні 2009 року Янковський В.В. знов звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з клопотанням, відповідно до якого через призупинення діяльності за рішенням суду Харківська обласна Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури кваліфікаційні іспити не приймає, з приводу чого він просить Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури надати йому дозвіл складати кваліфікаційні іспити для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю у Полтавській обласній Кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури та звільнити його від сплати внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності зазначеної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, Висоцького В.І., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що клопотання Янковського В.В. підлягає до задоволення в зв’язку з тим, що строк повноважень Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури IV скликання скінчився в березні 2009 року, а новий склад комісії до цього часу ще не сформовано.


Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.14 Закону України «Про адвокатуру», п.п.10, 10-1, 20-22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури та п.п.2.2, 2.5 Порядку складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:


 


1.      Дозволити Янковському В’ячеславу Володимировичу подати в Полтавську обласну Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури документи, передбачені Положенням про кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури та Порядком складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури для отримання допуску до складання кваліфікаційних іспитів для одержання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, до яких зобов’язати його надати довідку з Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури про те, що протягом року він не складав в цій комісії відповідні кваліфікаційні іспити.


2.      Звільнити Янковського В’ячеслава Володимировича від сплати внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Полтавської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.


3.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Янковського В.В., Полтавську та Харківську обласні Кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури.