РІШЕННЯ № V/17-341 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні питання про вирішення підвідомчості розгляду скарги Парфененка Станіслава Павловича на дії адвокатів Коломієць Тетяни Андріївни та Приходько Тетяни Павлівни

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/17-341


 


19 лютого 2010 року                                                                                                    м.Київ    


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., заступника Голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії: Антипченка В.К., Афанащенка С.І., Башенка С.В., Бивалькевича В.П., Варфоломеєвої Т.В., Дубовика М.І., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Міщенка В.В., Мультяна В.В., Павлишина Б.Я., Панасенко Т.П., Яроша І.І., Ромаданової Г.Г., Сергеєвої С.А., Воротінцевої Т.П., Соботника В.Й.,  – розглянувши у відкритому засіданні питання про вирішення підвідомчості розгляду скарги Парфененка Станіслава Павловича на дії адвокатів Коломієць Тетяни Андріївни та Приходько Тетяни Павлівни,


 


ВСТАНОВИЛА:


 


До Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури надійшла скарга Парфененка С.П. на дії адвокатів Коломієць Т.А. та Приходько Т.П.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, Висоцького В.І., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, за необхідне вирішити підвідомчість розгляду скарги Парфененка С.П.


Відповідно до ст.13 Закону України «Про адвокатуру», п.п.3, 15 Положення про кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, вирішення питань про дисциплінарну відповідальність адвокатів у Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі належить до повноважень кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури.


З тексту скарги Парфененка С.П. вбачається, що адвокати, дії яких він оскаржує, здійснюють свою професійну діяльність у м.Київі.


Згідно даних Єдиного реєстру адвокатів України, адвокати Коломієць Т.А. та Приходько Т.П. мають свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю, видані на підставі рішень Київської міської КДКА.


 Зважаючи на те, що строк повноважень Київської міської Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури скінчився в грудні 2009 року, а новий склад комісії до цього часу ще не сформований, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає за необхідне передати скаргу Парфененка С.П. на дії адвокатів Коломієць Т.А. та Приходько Т.П. на розгляд в іншу регіональну Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури.


Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.ст.14, 16 Закону України «Про адвокатуру» та п.п.10, 10-1, 20 – 22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:


 


1.      Передати скаргу Парфененка Станіслава Павловича на дії адвокатів Коломієць Тетяни Андріївни та Приходько Тетяни Павлівни на розгляд в Чернігівську обласну Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури.


2.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Парфененка С.П. та Голову Чернігівської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.


 


 


Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури                              В.І. Висоцький