- Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури - https://vkdka.org -

Ще одну справу про обшук адвоката порушили через суд

Суд зобов’язав внести до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості щодо незаконного обшуку приміщення адвоката Олександра Зінченка.

Про це виданню «Закон і Бізнес» повідомили у Вищій кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури.
5 грудня 2013 року за результатами розгляду скарги О.Зінченка на бездіяльність прокурора, яка полягає у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.397 Кримінального Кодексу України, слідчий суддя Дніпровського районного суду м. Києва постановив ухвалу про зобов’язання прокурора Дніпровського району м. Києва внести до ЄРДР відповідні відомості щодо подій, які мали місце 22 листопада 2013 року в приміщенні за адресою: м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 7.

Аналогічну ухвалу щодо внесення інформації до ЄРДР про незаконний обшук робочого місця адвоката Ганни Колесник виніс 27 листопада слідчий суддя Шевченківського райсуду Києва.

Нагадаємо, 22 листопада під час проведення обшуку робочого місця адвоката О.Зінченка, правоохоронці грубо порушили гарантії адвокатської діяльності, здійснивши обшук робочого місця адвоката без рішення суду, а також без повідомлення ради адвокатів регіону та не допустивши представників ради адвокатів, які приїхали на обшук.

23 листопада 2013 року адвокат звернувся до Дніпровського РУ ГУ МВС України в м.Києві із заявою про внесення відомостей стосовно кримінального правопорушення в Єдиний реєстр досудових розслідувань. Втім відомостей про злочин до ЄРДР внесено не було.

© Закон і Бізнес [1]