- Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури - https://vkdka.org -

ВКДКА здійснює акредитацію ЗМІ за три дні до засідання, – Регламент

ex-mark - копияЗасідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури проводяться гласно і відкрито, із загальним обговоренням питань порядку денного. Представники засобів масової інформації подають заявки про їх попередньою акредитацію за три дні до засідання ВКДКА.

Відповідні положення Регламенту ВКДКА представникам окремих ЗМІ, що у день засідання, 28 лютого, подали заявку про відеозйомку однієї зі справ порядку денного, нагадав головуючий на засіданні заступник голови ВКДКА Андрій Місяць.

Так, відповідно до п.3.18 Регламенту, представники засобів масової інформації, які зареєстровані як офіційні ЗМІ відповідно до чинного законодавства України, подають заявки про їх попередньою акредитацію за три дні до засідання ВКДКА. Список заявок на акредитацію складається секретаріатом ВКДКА. При вирішенні питання допуску представників засобів масової інформації на засідання ВКДКА враховується, що в окремих, визначених ВКДКА випадках, розгляд справи може призвести до розголошення адвокатської таємниці.

Зважаючі на положення п.3.16 Регламенту, відповідно до якого засідання ВКДКА проводяться гласно і відкрито, членами комісії було ухвалено рішення про допуск журналістів до зали засідання без здійснення відеозапису станціонарними засобами фіксації інформації.