- Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури - https://vkdka.org -

Вилков Сергій Валентинович

Народився 08 серпня 1973 року в селі Красногірка Ємільчинського району Житомирської області. З 1993 року проживає та працює в місті Києві.

З 1991 по 1993 роки проходив строкову службу в Збройних силах України.

Закінчив Академію адвокатури України та отримав вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство», здобувши освітній ступінь «магістр права».

У 2006 році отримав Свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

Практикуючий адвокат в галузях кримінального, цивільного, трудового, адміністративного, господарського права.

З 2010 року — Голова Адвокатського об’єднання «Агенція правових послуг».

З 2013 року — Голова Адвокатського бюро «Вилкова».

З 2018 року — Керуючий партнер Адвокатського об’єднання «InHelp».

З вересня 2016 року по січень 2019 року — Голова Ревізійної комісії адвокатів м. Києва.

З жовтня 2016 року по грудень 2019 року – Заступник Голови Комітету НААУ з питань координації надання правової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та переселенцям.

З листопада 2016 року по грудень 2019 року — Голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги при Національній асоціації адвокатів України.

З 2012 року включений до реєстру адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на постійній основі (за контрактом).

Здійснює надання правової допомоги на умовах Pro Bono.

Сертифікований викладач заходів підвищення кваліфікації для адвокатів Вищої школи адвокатури.

Постійно приймає участь у проведенні тренінгів, семінарів, круглих столів. Включений до складу ряду комісій по законотворчій діяльності. Співрозробник нормативно-правових актів, Правил адвокатської етики та Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

Нагороджений найвищою відзнакою адвокатури України — орденом «Видатний адвокат України» — 2017 рік.

Кандидат юридичних наук за спеціальністю: «адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».

У лютому 2019 року З’їздом адвокатів України обраний на посаду Голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України Указом президента України від 28.06.2021 № 274/2021 присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».