РІШЕННЯ № V/2-028 Про скаргу Кравченко Л.С. на дії адвоката Штефана І.Г.

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/2-28


 


8 лютого 2008 року                                                                                                     м. Київ


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., заступника Голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії: Авраменка Г.М., Башенка С.В., Варфоломеєвої Т.В., Миргородського Ю.М., Дубовика М.І., Ісакова М.Г., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Маргулян К.Г., Мельнікова О.А., Радковського Б.Т., Мультяна В.В., Островської Л.В., Павліченко О.В., Павлової М.А., Панасенко Т.П., Паневіна В.О., Рафальської І.В., Ромаданової Г.Г., Яроша І.І., Сергеєвої С.А., Скукіса В.Ф., Соботника В.Й., Ященко Н.В., розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою громадянки Кравченко Любові Станіславівни на дії адвоката Штефана Івана Григоровича,


 


ВСТАНОВИЛА:


 


У березні 2007 року Кравченко Любов Станіславівна звернулася до дисциплінарної палати Дніпропетровської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури на дії адвоката Штефана Івана Григоровича.


Відповідно до п.33 Положення про Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури Головою дисциплінарної палати Дніпропетровської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури витребувано пояснення від адвоката Штефана І.Г., проведено перевірку та прийнято постанову від 10.05.2007 року про відмову в порушенні стосовно нього дисциплінарної справи.


У поданій скарзі Кравченко Л.С. просить прийняти міри до адвоката з метою відшкодування на її користь моральних та матеріальних збитків, завданих неналежним виконанням професійних обов’язків, та поновити її на посаді головного бухгалтера Апостолівського племінного підприємства Дніпропетровської області.


З матеріалів справи вбачається, що Кравченко Л.С. зверталася до суду з позовними заявами про поновлення на роботу та „про відшкодування збитків та моральної шкоди, завданих неналежним наданням юридичних послуг”.


В поновленні на роботі їй відмовлено, а позовна заява про відшкодування збитків повернута позивачці без розгляду.


Вирішення питань про поновлення громадян на роботу та про стягнення збитків, завданих неналежним наданням юридичних послуг, не входить до компетенції Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, у зв’язку з чим скарга Кравченко Л.С. задоволенню не підлягає.


Враховуючи викладене, керуючись ст.14 Закону України «Про адвокатуру»  та п.п.10, 20, Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури


ВИРІШИЛА:


   1. Скаргу Кравченко Любові Станіславівни на дії адвоката Штефан Івана Григоровича залишити без задоволення.
  2. Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити скаржницю.
  3. Матеріали справи повернути в регіональну КДКА.

Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури                          В.І. Висоцький