Новини і публікації

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

29
Чер
Засідання ВКДКА

Підсумки проведення засідання ВКДКА 27 червня 2022 року

27 червня 2022 року дистанційно – в режимі відеоконференції відбулося засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (далі — ВКДКА). На засідання за 8 скаргами були присутні сторони.

28
Чер
Новини

Привітання Голови ВКДКА до Дня Конституції України

Дорогі колеги, шановні українці! Вітаю вас з державним святом – Днем Конституції України!

17
Чер
Засідання ВКДКА

27 червня 2022 року відбудеться чергове засідання ВКДКА

Чергове засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури відбудеться 27 червня 2022 року дистанційно — в режимі відеоконференції.

08
Чер
Новини

Сергій Вилков: якість правової допомоги ЗСУ і відповідальний підхід – мінімум, що має сьогодні забезпечити український адвокат

Надаючи правову допомогу захисникам країни та членам їхніх сімей (в тому числі, в рамках системи БПД або консультацій pro bono) адвокати повинні враховувати наявні стандарти якості, а також бездоганно дотримуватися Правил адвокатської етики.

24
Тра
Засідання ВКДКА, Новини

Підсумки проведення засідання ВКДКА 20 травня 2022 року

20 травня 2022 року дистанційно — в режимі відеоконференції відбулося засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (далі — ВКДКА). На засідання за 7 скаргами були присутні сторони.

06
Тра
Засідання ВКДКА, Календар заходів, Новини

20 травня 2022 року відбудеться чергове засідання ВКДКА

Чергове засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури відбудеться 20 травня 2022 року дистанційно — в режимі відеоконференції.

02
Тра
Засідання ВКДКА, Новини

Підсумки проведення засідань ВКДКА 29-30 квітня 2022 року

29-30 квітня 2022 року дистанційно (в режимі відеоконференції) відбулися засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (далі — ВКДКА). На засідання за 3 скаргами були присутні сторони.

29
Кві
Новини

Закриття дисциплінарної справи не порушує прав адвоката – підтверджено апеляцією

Рішення ВКДКА про закриття дисциплінарної справи не має безпосереднього впливу на суб`єктивні права та обов`язки особи шляхом позбавлення його можливості реалізувати належне йому право або шляхом покладення на нього будь-якого обов`язку.

22
Кві
Новини

Окремі кваліфікаційні процедури також можна перевести в онлайн – нарада із регіонами

Згідно із рішенням Ради адвокатів України № 34, проведення засідань КДКА з розгляду скарг на адвокатів може проходити дистанційно. В умовах воєнного стану деякі питання кваліфікаційних процедур також можна вирішувати онлайн.