Новини і публікації

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

20
Січ
Публікації в ЗМІ

«Навіть у воєнний час ми вимушені відстоювати незалежність інституту адвокатури», — Сергій Вилков, Голова ВКДКА

Про функціонування інституту адвокатури в умовах війни, виклики переформатування роботи органів адвокатського самоврядування, нюанси кваліфікаційних і дисциплінарних процедур, а про також проблемні питання взаємодії з окремими органами державної влади «Юридичній практиці» розповів голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергій Вилков.

13
Січ
Засідання ВКДКА

 27 січня 2023 року відбудеться чергове засідання ВКДКА

Чергове засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури відбудеться 27 січня 2023 року дистанційно — в режимі відеоконференції.

11
Січ
Публікації в ЗМІ

Відповідальність за незалежність інституту адвокатури лежить і навіть на судовій гілці влади, – голова ВКДКА Сергій Вилков

З початком повномасштабної військової агресії російської федерації конституційна гарантія права кожного на професійну правничу допомогу (ст. 59 Основного Закону), на відміну від деяких інших прав громадян, не була звужена. Це означало, що, попри обмеження  воєнного стану, інститут адвокатури зобов’язаний був повноцінно працювати. Але, аби адаптувати роботу органів адвокатського самоврядування до нових умов, профільний Закон про адвокатуру та адвокатську діяльність досі не зазнав жодних змін! Про нюанси забезпечення кваліфікаційних і дисциплінарних процедур ми запитали у голови ВКДКА Сергія Вилкова.

31
Гру
Новини

Привітання Голови ВКДКА з Новим роком

Від щирого серця вітаю вас із прийдешнім Новим роком!

28
Гру
Засідання ВКДКА

Підсумки проведення засідання ВКДКА 23 грудня 2022 року

23 грудня 2022 року дистанційно — в режимі відеоконференції відбулося засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. На засідання за 2 скаргами з’явилися сторони.

18
Гру
Новини

Привітання Голови ВКДКА з Днем адвокатури

Шановні колеги! Вітаю вас із професійним святом!

09
Гру
Засідання ВКДКА

23 грудня 2022 року відбудеться чергове засідання ВКДКА

Чергове засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури відбудеться 23 грудня 2022 року дистанційно - в режимі відеоконференції.

07
Гру
Новини

Верховний Суд поставив крапку у справі адвоката-викривача

Погодження адвоката на конфіденційне співробітництво під час оперативно-розшукових заходів чи слідчих дій є порушенням Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та відповідно може тягнути дисциплінарну відповідальність.

29
Лис
Засідання ВКДКА

Підсумки проведення засідання ВКДКА 25 листопада 2022 року

25 листопада 2022 року дистанційно — в режимі відеоконференції відбулося засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. На засідання за 1 скаргою з’явилася сторона.