РІШЕННЯ № V/6-101 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні справу за зверненням Петрова Сергія Миколайовича щодо законності отримання адвокатом Кінащуком Сергієм Петровичем свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/6101


 


05 липня 2008 року                                                                                                     м. Ялта


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., заступника Голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії: Авраменка Г.М., Батченка А.Н., Бивалькевича В.П., Большакова Є.В., Дубовика М.І., Голянда Ю.І., Пак Н.Г., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Гордєєва Л.А., Мельнікова О.А., Міщенка В.В., Габрука М.А., Павлишина Б.Я., Павлової М.А, Горощенко Л.В., Ромаданової Г.Г., Полонського Ю.М., Сергеєвої С.А., Воротінцевої Т.П., Мнишенко І.Є., Ященко Н.В., розглянувши у відкритому засіданні справу за зверненням Петрова Сергія Миколайовича щодо законності отримання адвокатом Кінащуком Сергієм Петровичем свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю,


ВСТАНОВИЛА:


 


До Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з Секретаріату Кабінету Міністрів України для вирішення по суті надійшло звернення Петрова С.М. відносно перевірки законності отримання адвокатом Кінащуком С.П. свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, Пак Н.Г., перевіривши матеріали щодо законності отримання адвокатом Кінащуком С.П. свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю Кінащуку С.П. видано у відповідності до діючого законодавства.


Судимість з Кінащука С.П. була достроково знята постановою Ворошиловського районного суду м. Донецька від 23 жовтня 2002 року, яка вступила в законну силу.


На момент подачі документів для здачі кваліфікаційного іспиту 10.12.2002 року, що видно із заяви, поданої Кінащуком С.П., а не від 10.12.2003 року, як це вказано у відповіді голови Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Петрову С.М., що є технічною помилкою, і подальшої видачі свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю 19.02.2003 року Кінащук С.П. вважався особою, що не мала судимості, і відповідно до чинного законодавства під дію ч.2 ст.2 Закону України «Про адвокатуру» не підпадав.


Враховуючи викладене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.ст.14, 16 Закону України «Про адвокатуру» та п.п.10, 20-22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:


 


1.          Вважати звернення Петрова Сергія Миколайовича щодо законності отримання адвокатом Кінащуком Сергієм Петровичем свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю необґрунтованим.


2.          Свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю видано Кінащуку Сергію Петровичу у відповідності до діючого законодавства.


3.          Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити заявника.


4.          Матеріали справи повернути до регіональної КДКА.