РІШЕННЯ № V/15-286 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні клопотання Афанасенка Анатолія Анатолійовича щодо звільнення його від сплати внеску або зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Житомирської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/15-286


 


20 листопада 2009 року                                                                                               м.Київ


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., заступника Голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії: Киркояна А.М. (за дорученням), Афанащенка С.І., Бивалькевича В.П., Варфоломеєвої Т.В., Дубовика М.І., Ісакова М.Г., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Маргулян К.Г., Мельнікова О.А., Радковського Б.Т. (за дорученням), Габрука М.А. (за дорученням), Павлишина Б.Я., Павлової М.А., Паневіна В.О., Полонського Ю.М., Рафальської І.В., Ромаданової Г.Г., Сергеєвої С.А., Воротінцевої Т.П. (за дорученням), Соботника В.Й., – розглянувши у відкритому засіданні клопотання Афанасенка Анатолія Анатолійовича щодо звільнення його від сплати внеску або зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Житомирської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю,


ВСТАНОВИЛА:


 


Афанасенко А.А. звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з клопотанням про звільнення його від сплати внеску або зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Житомирської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, незапланованими витратами, пов’язаними з похованням члена родини, необхідністю виконувати зобов’язання за договором кредиту на придбання житла,  а також тим, що на утриманні заявника знаходяться дружина та малолітня дитина.


На підтвердження свого клопотання Афанасенко А.А. надав довідку про доходи з останнього місця роботи – відділу освіти Малинської районної державної адміністрації Житомирської області, де він працює на посаді юриста, довідку про склад сім’ї, копії посвідчень «громадянина, який проживає або постійно працює на території зони посиленого радіоекологічного контролю», виданого на ім’я заявника та його дружини,  копії свідоцтв про смерть, про укладення шлюбу, про народження дитини, копію відповіді Управління праці та соціального захисту населення Виконкому Малинської міської Ради, з якої вбачається, що розмір грошової допомоги, яку сім’я заявника отримує по догляду за дитиною, складає 130 грн., а також копію договору кредиту та графіку його погашення.


Голова Житомирської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Бивалькевич В.П. підтримав клопотання Афанасенко А.А. та просив його задовольнити.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, Висоцького В.І., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що клопотання Афанасенко А.А. підлягає задоволенню.


Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.14 Закону України «Про адвокатуру», п.п.10, 10-1, 20-22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури та п.2.5 Порядку складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:


 


1.      Клопотання Афанасенка Анатолія Анатолійовича задовольнити.


2.      Зменшити для Афанасенка Анатолія Анатолійовича розмір одноразового внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Житомирської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю до 2500 грн.


3.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Афанасенка А.А. та Житомирську обласну Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури.