РІШЕННЯ № V/20-404 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні клопотання Вань Ірини Радиславівни щодо зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Івано-Франківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/20-404


 


04 червня 2010 року                                                                                                   м.Одеса     


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Заступника голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії – Антипченка В.К., Афанащенка С.І., Батченка А.Н., Верби М.І., Дубовика М.І., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Маргулян К.Г., Міщенка В.В., Габрука М.А., Островської Л.В., Павлової М.А., Горощенко Л.В., Полонського Ю.М., Прокопчука В.О., Коваль К.П., Ромаданової Г.Г., Сергеєвої С.А., Скукіса В.Ф., Соботника В.Й., – розглянувши у відкритому засіданні клопотання Вань Ірини Радиславівни щодо зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Івано-Франківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю,


ВСТАНОВИЛА:


 


Вань І.Р. звернулась до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з клопотанням щодо зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Івано-Франківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, посилаючись на скрутне матеріальне становище, викликане невеликою заробітною платою, знаходженням у неї на утриманні двох неповнолітніх дітей. 


На підтвердження свого клопотання Вань І.Р. надала копії сторінок трудової книжки, довідки про те, що вона з 2003 року по даний час працює в Городенківському районному суді Івано-Франківської області на посаді консультанта суду, є державним службовцем, копію диплому про повну вищу освіту за спеціальністю „Правознавство”, посвідчення та довідки МСЕК, які підтверджують наявність у заявника третьої групи інвалідності, копії декларації та довідки про доходи.


Член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури від Івано-Франківської області Соботник В.Й. підтримав клопотання Вань І.Р.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Єзерську А.О., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що клопотання Вань І.Р. підлягає до задоволення у зв’язку з тим, що надані нею документи дозволяють зробити висновок про скрутне матеріальне становище, у якому перебуває заявниця.


Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.14 Закону України «Про адвокатуру», п.п.10, 10-1, 20-22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури та п.2.5 Порядку складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:


 


1.      Клопотання Вань Ірини Радиславівни задовольнити.


2.      Зменшити для Вань Ірини Радиславівни розмір внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Івано-Франківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю до 2500грн.


3.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Вань І.Р. та Івано-Франківську обласну Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури.


 


 


Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури                              В.І. Висоцький