РІШЕННЯ № V/23-499 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні клопотання Турчинського Максима Ігоровича щодо зменшення для нього розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Запорізької обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/23-499


 


22 жовтня 2010 року                                                                                                  м.Київ     


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., заступника голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії – Антипченка В.К., Афанащенка С.І., Батченка А.Н., Варфоломеєвої Т.В., Будько Н.Г., Коваль К.П., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Маргулян К.Г., Мельнікова О.А., Міщенка В.В., Мультяна В.В., Павлишина Б.Я., Павліченко О.В., Павлової М.А., Шкути Ю.В., Паневіна В.О., Полонського Ю.М., Прокопчука В.О., Сумської Н.Д., Сергеєвої С.А., Скукіса В.Ф., Соботника В.Й., Чижмарь К.І. – розглянувши у відкритому засіданні клопотання Турчинського Максима Ігоровича щодо зменшення для нього розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Запорізької  обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю,


 


ВСТАНОВИЛА:


 


Турчинський М.І. звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з клопотанням щодо зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Запорізької обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю на 50 відсотків у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, яке пов’язане із знаходженням у заявника на утриманні старезних батьків, одній з яких є інвалідом другої групи та потребує стороннього догляду.


На підтвердження свого клопотання Турчинський М.І. надав копії пенсійних посвідчень батьків, довідок про знаходження батьків на пенсійному обліку, а також довідку з місця роботи заявника, з якої слідує, що розмір його заробітної плати складає 3000грн. щомісячно.


З наданих заявником матеріалів також вбачається, що Голова Запорізької обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Новосьолова Л.М. не заперечує проти зменшення для заявника розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Комісії на 50 відсотків.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Висоцького В.І., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що клопотання Турчинського М.І.  підлягає до задоволення.


Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.14 Закону України «Про адвокатуру», п.п.10, 10-1, 20-22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури та п.2.5 Порядку складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:


 


1.      Клопотання Турчинського Максима Ігоровича задовольнити.


2.      Зменшити для Турчинського Максима Ігоровича розмір одноразового внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Чернігівської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю до 2500 грн.


3.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Турчинського М.І. та Запорізьку обласну Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури.


 


Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури                         В.І. Висоцький