Публікації в ЗМІ

Print This Post
VZ_zib

1 вересня 2014 року Окружний адміністративний суд м. Києва розглянув позов Висоцького В.І. до ВКДКА про встановлення відсутності повноважень ВКДКА під головуванням Загарія В.М. на прийняття рішень 7 грудня 2012 року у м. Києві; визнання протиправним та скасування рішення ВКДКА від 7 грудня 2012 року, яким було затверджено Регламент ВКДКА; визнання протиправним та скасування рішення ВКДКА від 18 січня 2013 року, яким було затверджено внесення змін до Регламенту ВКДКА.

В.Висоцький просив суд встановити відсутність повноважень Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури під головуванням Загарія В.М. на прийняття рішень 7 грудня 2012 року у м. Києві.
Як повідомили „ЗіБ” у ВКДКА, в обґрунтування своїх позовних вимог пан Висоцький посилався на те, що під час засідання ВКДКА від 7 грудня 2012 року був відсутній кворум. За результатами розгляду справи постановою суду пану Висоцькому відмовлено у задоволенні позову.
В свою чергу голова ВКДКА Валентин Загарія сподівається, що цією постановою суду буде поставлено крапку в майже півторарічних судових баталіях за позовом Висоцького В.І. Адже такими діями пан Висоцький фактично поставив під удар всі рішення Комісії, які приймалися відповідно до процедур, прописаних у Регламенті, ухваленому Комісією, відзначають в ВКДКА.

© Закон і Бізнес