Публікації в ЗМІ

Print This Post
45181

Слідчий суддя Шевченківського райсуду Києва виніс ухвалу, якою зобов’язав прокуратуру внести відомості про кримінальне правопорушення у зв’язку з обшуком робочого місця адвоката Ганни Колесник до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

Нагадаємо, 13 листопада 2013 року представники правоохоронних органів при проведенні оперативно-слідчих дій у приміщенні, яке орендує адвокат Ганна Колесник, грубо порушили гарантії адвокатської діяльності.

Цього ж дня представник Ради адвокатів Київської області, заступник голови Комітету захисту прав адвокатів Андрій Грубський подав до Шевченківського райуправління ГУ МВС України в м. Києві заяву про кримінальне правопорушення. Однак міліціонери відомості про злочин до ЕРДР не внесли, а саму заяву передали до прокуратури Шевченківського району Києва.

27 листопада 2013 року за результатами розгляду скарги А.Грубского на бездіяльність прокурора Шевченківського району Києва, яке полягало у невнесенні відомостей про кримінальне правопорушення до ЕРДР, слідчий суддя Шевченківського районного суду міста Києва виніс ухвалу, якою зобов’язав прокурора району внести відповідні відомості до ЕРДР.

«Висновок слідчого судді свідчить про перші зрушення в забезпеченні гарантій адвокатської діяльності, яких досягають органи адвокатського самоврядування, у зв’язку з нещодавніми обшуками робочих місць адвокатів», – так останні події прокоментував голова ВКДКА Валентин Загарія.

© Закон і Бізнес