Публікації в ЗМІ

Print This Post
47935

Залізничний районний суд м. Львова наклав адміністративне стягнення на посадову особу за неповну відповідь на адвокатський запит.

Про це виданню «Закон і Бізнес» розповіли в прес-службі Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.
13 січня 2014 року за результатами розгляду справи про адміністративне правопорушення відносно голови гаражного кооперативу «Автолюбитель-1», Залізничний районний суд м.Львова виніс постанову про визнання згаданої посадової особи винною у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 212-3 КУпАП, та накладення на неї стягнення у вигляді штрафу.
Постанова суду ґрунтується на тому, що голова гаражного кооперативу в порушення вимог ч.2 ст.24 Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», надала неповну відповідь на адвокатський запит, яка не містила запитувані адвокатом документи.
«Органи адвокатського самоврядування залишаються послідовними у виконанні своїх обов’язків перед адвокатами, – прокоментував рішення суду голова ВКДКА Валентин Загарія. – Кількість судових постанов, якими винні у ненаданні інформації на адвокатський запит особи притягуються до адміністративної відповідальності, збільшується. Це свідчить про те, що механізм реалізації права адвоката на отримання інформації ефективно застосовується на практиці».

© Закон і Бізнес