Вилков Сергій Валентинович

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Народився 8 серпня 1973 року в селі Красногірка Ємільчинського району Житомирської області. З 1993 року проживає та працює в місті Києві. З 1991 по 1993 роки проходив строкову службу в Збройних силах України.

Закінчив Академію адвокатури України та отримав вищу юридичну освіту за спеціальністю «Правознавство», здобувши освітній ступінь «магістр права». У 2006 році отримав свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю. Практикуючий адвокат в галузях кримінального, цивільного, трудового, адміністративного, господарського права.

З 2010 року — голова Адвокатського об’єднання «Агенція правових послуг».

З 2012 року включений до реєстру адвокатів, які надають безоплатну правову допомогу на постійній основі (за контрактом).

З 2013 року — голова Адвокатського бюро «Вилкова».

З 2018 року — керуючий партнер Адвокатського об’єднання «InHelp».

З вересня 2016 року по січень 2019 року — голова Ревізійної комісії адвокатів м. Києва.

З жовтня 2016 року по грудень 2019 року – заступник голови Комітету НААУ з питань координації надання правової допомоги учасникам антитерористичної операції, членам їх сімей та переселенцям.

З листопада 2016 року по грудень 2019 року — голова Комітету з питань безоплатної правової допомоги при Національній асоціації адвокатів України.

У лютому 2019 року З’їздом адвокатів України обраний на посаду голови Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.

У 2022 році закінчив з відзнакою Державний торговельно-економічний університет за спеціальностями “управління та адміністрування” та “менеджмент”.

Здійснює надання правової допомоги на умовах Pro Bono.

Сертифікований викладач заходів підвищення кваліфікації для адвокатів Вищої школи адвокатури.

Постійно бере участь у проведенні тренінгів, семінарів, круглих столів. Включений до складу ряду комісій по законотворчій діяльності. Співрозробник нормативно-правових актів, Правил адвокатської етики та Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі.

Отримав почесну відзнаку Національної асоціації адвокатів України (грудень 2016 р.).

Нагороджений найвищою відзнакою адвокатури України — орденом «Видатний адвокат України» (2017 р.).

За довголітню працю в адвокатурі, вагомий внесок в утвердження верховенства права, додержання конституційних прав та свобод людини і громадянина, особисте віддання адвокатській професії отримав почесні грамоти Ради адвокатів м.Києва та  Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури м. Києва.

За вагомий внесок у розвиток системи гарантованого державою захисту та розбудови механізму забезпечення якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у кримінальних провадженнях отримав подяку Комісії з експертно-правового аналізу.

За особистий внесок у діяльність Національного університету «Одеська юридична академія», багаторічну сумлінну працю та активну суспільну діяльність відзначений іменним годинником (грудень 2019 р.).

За відданість професії та інтересам адвокатури, високу професійну майстерність і сумлінність під час виконання своїх професійних обов’язків нагороджений подякою Національної асоціації авдокатів України (грудень 2020 року).

За особистий внесок у створення іміджу інституту адвокатури, високий професіоналізм та значні досягнення у адвокатській діяльності отримав подяку голови Ради адвокатів м.Києва (грудень 2020 р.).

За значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 25-ї річниці прийняття Конституції України Указом президента України від 28.06.2021 № 274/2021 присвоєно почесне звання «Заслужений юрист України».

З ініціативи Голови НААУ, РАУ Лідії Ізовітової за активну позицію у сфері захисту професійних та інших прав адвокатів, за здійснення організації сприяння забезпеченню гарантій адвокатської діяльності та забезпечення необхідних умов для ефективного та якісного виконання адвокатами своїх професійних обов’язків та за особистий вагомий внесок в царині захисту прав адвокатів нагороджений нагрудним знаком «Захисник адвокатури» (вересень 2021 р.).

Кандидат юридичних наук за спеціальністю: «адміністративне право і процес; фінансове право; інформаційне право».