Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури взяв участь у розширеній робочій нараді керівників органів адвокатського самоврядування

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

8 червня 2013 року відбулася розширена робоча нарада керівників органів адвокатського самоврядування під керівництвом Голови НААУ Лідії Павлівни Ізовітової .

Під час заходу Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Валентин Миколайович Загарія виступив модератором сесії «Про проблеми, які виникають при складанні кваліфікаційних іспитів» та доповідачем сесії «Про проблеми, які виникають при здійсненні дисциплінарного провадження стосовно адвокатів».

В порядку денному були порушені актуальні питання діяльності регіональних органів адвокатського самоврядування, зокрема щодо ведення діловодства; про проблеми, що виникають при складанні кваліфікаційних іспитів; допуск до них та методика оцінювання їх результатів; підвищення кваліфікації адвокатів з питань захисту прав людини; про проблеми, що виникають при організації проходження стажування; про помічників адвоката. Також під час заходу обговорювалися важливі аспекти, що виникають у роботі адвокатів з надання безоплатної правової допомоги, про стан справ щодо ведення Єдиного реєстру адвокатів України, про стан справ щодо сплати адвокатами щорічних внесків на забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування.

Після завершення наради Валентин Загарія зазначив: «Захід пройшов у жвавому дискусійному форматі, були порушені питання, які потребують вирішення з боку регіональних органів адвокатського самоврядування. Найбільш гострим моментом, з точки зору Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, залишається велика кількість скарг на бездіяльність КДКА, що надходять до ВКДКА, тому хотілося б закликати колег до більш відповідального виконання своїх обов’язків».