Заходи, Міжнародне співробітництво, Новини

Print This Post

15-16 березня 2018 року у залі «Венеція» готелю «Русь» у місті Києві Програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Нове правосуддя» проводить ІІ Семінар-практикум з розробки модельного навчального курсу «Професійна відповідальність правника».

В рамках заходу, 16 лютого, Голова ВКДКА Олександр Дроздов взяв активну участь в якості модератора та розкрив ключові аспекти дисциплінарної практики Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та дисциплінарної відповідальності адвокатів в Україні, типові дисциплінарні порушення та етичні дилеми, з якими стикаються адвокати України.

Під час заходу також аналізуються особливості та проблемні питання дисциплінарної відповідальності інших представників правничої професії – суддів, прокурорів, нотаріусів.

Роботу заходу супроводжують  делеговані Мінюстом України експерти,   професор Джеймс Молітерно із Школи права  ім. Вашингтона та Лі (Лексингтон, Вірджинія, США).

Після виступів  на заході будуть опрацьовані та покладені в основу ситуаційних завдань для модельного навчального курсу для студентів  «Професійна відповідальність правника».

З програмою заходу можна ознайомитись за посиланям.

Довідкова інформація:

Програма реформування сектора юстиції «Нове правосуддя» Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) працює в Україні з жовтня 2016 року.

Мета програми – надання підтримки судовій владі, Уряду, Парламенту, адвокатській спільноті, правничим школам, громадянському суспільству, ЗМІ та громадянам у створенні умов для функціонування незалежної, підзвітної, прозорої та ефективної системи правосуддя, яка забезпечує верховенство права, та у боротьбі з корупцією.

Програма USAID «Нове правосуддя» здійснює свою діяльність на здобутках попередніх проектів USAID «Україна: верховенство права» й «Справедливе правосуддя» та використовує їх досягнення для координації тісної співпраці з українськими партнерами, проектами USAID та Уряду США й іншими проектами міжнародних донорських організацій в Україні.