Заходи, Міжнародне співробітництво, Новини

Print This Post

 

8 грудня 2017 року в місті Алмати Республіки Казахстан розпочав роботу ІІІ Казахстанський форум адвокатів, організований Республіканською колегією адвокатів спільно з Центром дослідження правової політики (LPRC), Офісом програм ОБСЕ в Астані, Лігою Юристів Центральної Азії та Міжнародною комісією юристів (ICJ). Основною темою форуму були актуальні питання реформи адвокатури Республіки Казахстан.

Участь у роботі Форуму взяли провідні юристи та адвокати Великобританії, Туреччини, Білорусії, України, Росії та інших країн, депутати Парламенту РК, представники державних органів і громадських організацій.

Виступаючи в якості учасника та експерта, Олександр Дроздов, Голова ВКДКА, Президент Спілки адвокатів України та Перший проректор ВША НААУ поділився досвідом Національної асоціації адвокатів України з питань реформування юридичної професії. Його виступ також містив актуальні питання  гарантій адвокатської діяльності в контексті практики Європейського суду з прав людини, співпраці органів адвокатського самоврядування та адвокатських об’єднань України на міжнародному рівні.

На форумі обговорювався проект закону РК «Про адвокатську діяльність та юридичну допомогу» а також питання, що стосуються гарантій адвокатської діяльності в Республіці Казахстан, вдосконалення статусу захисника в кримінальному процесі, захисту прав адвокатів та багато інших.

З програмою форуму можна ознайомитись на нашому сайті..