Окружний адміністративний суд міста Києва встановив законність реєстрації Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури («ВКДКА») повідомляє про те, що 4 березня 2013 року Окружний адміністративний суд міста Києва відмовив у задоволенні адміністративного позову Володимира Висоцького про визнання незаконними дій державного реєстратора, пов’язаних із реєстрацією ВКДКА.

Зазначимо, що 19 листопада 2012 року державний реєстратор відділу реєстрації Печерської в місті Києві державної адміністрації Савенкова О.В. провела державну реєстрацію змін до відомостей про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури при Кабінеті Міністрів України, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб-підприємств, у зв‘язку зі зміною найменування, місцезнаходження та керівника (нове найменування – «Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури», нове місцезнаходження: 01021, м. Київ, вул. Кловський узвіз, будинок, 7, літера А, офіс 6, та новий керівник Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури – Загарія Валентин Миколайович).

Аргументи позивача, що Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України повинна була бути реорганізована шляхом перетворення у Вищу кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури на підставі абзацу третього пункту 7 розділу Х «Перехідні положення» Закону України суд назвав необґрунтованими та безпідставними.

Крім того, судом було встановлено, що для державної реєстрації були подані всі необхідні документи, передбачені законодавством, та у державного реєстратора були відсутні підстави для залишення їх без розгляду чи відмови у проведенні державної реєстрації.

 

Повний текст Постанови