Окружний адміністративний суд міста Києва задовольнив клопотання представника В. Висоцького про відкликання позовної заяви

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури (ВКДКА) повідомляє про те, що 11 червня 2013 року під час розгляду адміністративної справи за позовом Висоцького Володимира Івановича до державного реєстратора відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Києво-Святошинської районної державної адміністрації Брижак Наталії Григорівни, треті особи: Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури Київської області, ВКДКА, про визнання незаконними дій та зобов’язання вчинити певні дії представник Висоцького В.І. заявив клопотання про відкликання вказаної позовної заяви.

За результатами розгляду зазначеного клопотання, Окружний адміністративний суд міста Києва постановив ухвалу про залишення вказаної позовної заяви Висоцького В.І. без розгляду.

Нагадаємо, що 11 лютого 2013 року державний реєстратор  відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Києво-Святошинської районної державної адміністрації  провів державну реєстрацію змін до установчих документів Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Київської області, про що було внесено відповідний запис до Єдиного державного реєстру юридичних та фізичних осіб-підприємців за № 1339 105 0013 003567.

При цьому Висоцький В.І. у позовній заяві вказував, що згадана реєстраційна дія вчинена державним реєстратором відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців Києво-Святошинської районної державної адміністрації  з порушеннями вимог чинного законодавства.