ПОСТАНОВА № V/8-057 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою Татарулі Анатолія Дмитровича на постанову голови дисциплінарної палати Полтавської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Воротінцевої Т.П., від 06.06.2008 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката Бровко Василя Васильовича

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

ПОСТАНОВА № V/8-057


 


17 жовтня 2008 року                                                                                                     м.Київ


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., заступника Голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії: Авраменка Г.М., Башенка С.В., Бивалькевича В.П., Варфоломеєвої Т.В., Верби М.І., Дубовика М.І., Ісакова М.Г., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Дацькова В.В., Мельнікова О.А., Міщенка В.В., Олійника О.П., Павлишина Б.Я., Манайло Н.Е., Павлової М.А., Горощенко Л.В., Паневіна В.О., Рафальської І.В., Ромаданової Г.Г., Рудницької Н.А., Сергеєвої С.А., Скукіса В.Ф., Соботника В.Й., розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою Татарулі Анатолія Дмитровича на постанову голови дисциплінарної палати Полтавської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Воротінцевої Т.П., від 06.06.2008 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката Бровко Василя Васильовича,


ВСТАНОВИЛА:


 


Татаруля А.Д. звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури зі скаргою на постанову голови дисциплінарної палати Полтавської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Воротінцевої Т.П., від 06.06.2008 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката Бровко В.В.


Відповідно до скарги, в грудні 2005 року Татаруля А.Д. уклав угоду з Бровко В.В. про надання юридичної допомоги та сплатив йому гонорар у сумі еквівалентній 300 доларам США. Але, внаслідок неналежного виконання взятих на себе зобов’язань, з Бровко В.В. рішенням Крюківського районного суду м.Кременчук від 26.06.2006 року на користь Татарулі А.Д. стягнуто 500 грн.


На виконання рішення суду Бровко В.В. зробив два поштових перекази по 20 грн., від отримання яких Татаруля А.Д. відмовився, вважаючи це принизливим.


10.09.2008 року Татаруля А.Д. додатковою скаргою повідомив Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури про чергове надходження на його ім’я поштового переказу від    Бровко В.В. у тому ж розмірі та надав оригінал поштового повідомлення.


З огляду на зазначене, скаржник вимагає скасувати зазначену постанову голови дисциплінарної палати та притягнути адвоката до відповідальності.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури,     Луцюка П.С., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.ст.14, 16 Закону України “Про адвокатуру” та п.п.10, 10-1, 20 – 23-1 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури,


 


ПОСТАНОВИЛА:


 


1.      Перенести розгляд матеріалів справи за скаргою Татарулі Анатолія Дмитровича на постанову голови дисциплінарної палати Полтавської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Воротінцевої Т.П., від 06.06.2008 року про відмову в порушенні дисциплінарної справи відносно адвоката Бровко Василя Васильовича на дев’яте засідання Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури (14.11.2008 р.).


2.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити скаржника.