ВКДКА вимагає розслідування ситуації навколо побиття адвоката. Закон і Бізнес.

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

 

Голова ВКДКА Валентин Загарія звернувся до міністра внутрішніх справ Віталія Захарченко з вимогою розслідування та покарання винних у побитті адвоката, який захищає активіста «Дорожнього контролю».

Як повідомлялося, 24 травня 2013 року начальник управління внутрішніх справ м. Біла Церква в своєму особистому кабінеті наніс тілесні ушкодження адвокату Віктору Смалію, який захищає активіста «Дорожнього контролю» Олександра Горбача у справі про фальсифікацію працівниками міліції протоколу про адміністративне правопорушення, складеного щодо Горбача О. за статтею 185 Кодексу України про адміністративні правопорушення.
У своєму зверненні В.Загарія підкреслив, що життя, здоров’я, честь і гідність адвоката та членів його сім’ї, їх майно перебуває під охороною держави, а посягання на них тягнуть відповідальність, передбачену законом. А тому правоохоронні органи зобов’язані вжити негайних кардинальних заходів реагування у випадку підтвердження факту посягання на життя, здоров’я адвоката В.Смалія під час виконання ним службових обов’язків.
В свою чергу, органи адвокатського самоврядування будуть вживати всіх необхідних заходів для забезпечення належного захисту адвокатів від незаконних посягань.

Статтю взято з http://zib.com.ua/ua/16312-vkdka_vimagae_rozsliduvannya_situacii_navkolo_pobittya_advok.html

© Закон і Бізнес