19 квітня 2013 року Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури України провела четверте засідання

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

19 квітня 2013 року в приміщенні бутіку-готелю «Рів’єра», м. Київ, відбулося засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури України (ВКДКА), за участю представників медіа. В засіданні взяли участь 26 членів ВКДКА. На порядок денний засідання було винесено 16 питань, 11 з яких становили скарги. Так члени ВКДКА за результатами розгляду скарг прийняли 9 рішень, оскільки певні скарги були об’єднані, а деякі були зняті з розгляду та перенаправлені в регіональні КДКА, в зв’язку тим, що їх розгляд не належить до компетенції ВКДКА. Вперше на засіданні були присутні представник Житомирської області, Левчук Тетяна Василівна та представник Одеської області, Подольна Тетяна Альбертівна.

На початку засідання Голова ВКДКА, Валентин Загарія повідомив, що від деяких членів ВКДКА надійшли пропозиції щодо включення в порядок денний скарги Володимира Висоцького на рішення КДКА Київської області. У встановленому Законом України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та Регламентом ВКДКА порядку (в межах 10-денного строку з дня отримання скарги пана Висоцького) Головою ВКДКА було направлено запит про витребування матеріалів дисциплінарної справи до КДКА Київської області, однак, до початку проведення засідання ВКДКА матеріали справи не отримала, що позбавило її можливості доручити одному з членів Комісії вивчення матеріалів для  підготовки доповіді з цього питання на засіданні ВКДКА. У зв’язку з цим  розгляд скарги Володимира Висоцького на рішення КДКА Київської області не був включений до порядку денного.

Крім цього ВКДКА виключила з порядку денного питання про затвердження регламенту комісії у новій редакції. Причиною стало неповне доопрацювання проекту робочою групою, створеною 15 березня 2013 року.