26 липня 2013 року ВКДКА провела шосте засідання

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

26 липня 2013 року відбулося чергове засідання Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури (ВКДКА), протягом якого було розглянуто 14 скарг на рішення дисциплінарних палат регіональних КДКА.

На початку засідання Валентин Загарія, Голова ВКДКА, доповів про стан фінансування ВКДКА та проінформував членів комісії про надіслані до Ради адвокатів України звернення з проханням надати фінансову допомогу у зв’язку з  відсутністю грошових надходжень на рахунок ВКДКА.

Окрім того, Голова ВКДКА зазначив, що розгляд деяких питань, зокрема скарги Сафулько С.Ф. на рішення ДП КДКА Закарпатської області та скарги Мартиновського Р.Ю. на рішення ДП КДКА Закарпатської області, не включено до порядку денного засідання ВКДКА, оскільки напередодні розгляду згаданих справ до ВКДКА від її учасників надійшли нові матеріали, в яких наведені додаткові факти, що мають бути перевірені  членами ВКДКА – доповідачами у справі, про що останні повідомили Голову ВКДКА.

Валентин Загарія прокоментував: «Обговорення питань порядку денного пройшло у досить жвавому форматі, особливо це стосується розгляду тих справ, в яких беруть безпосередню участь заявники. Відзначу, що всі присутні члени ВКДКА залучені до обговорень скарг та демонструють високий професіоналізм в процесі роботи. Цього разу дискутували щодо доречності використання адвокатом гострих виразів, які скаржник розцінив як образу. Хотілося б нагадати колегам, що адвокат повинен бути зразком етичної поведінки та виважено формулювати правову аргументацію».

За попередньою інформацією наступне засідання ВКДКА відбудеться у вересні цього року.