Новини

Print This Post

Довідавшись із засобів масової інформації про ускладнення із фінансовим забезпеченням діяльності Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, Адвокатське бюро Гречківського запропонувало надати безповоротну фінансову допомогу на забезпечення поточних потреб із реалізації функцій комісії та перерахувало кошти у розмірі місячного бюджету ВКДКА.

Такий добровільний внесок дозволить Комісії продовжувати свою роботу у квітні та провести чергове засідання.

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури висловлює вдячність за надання допомоги. Голова ВКДКА Валентин Загарія переконаний, що подібна небайдужість до проблем діяльності Комісії сприятиме  утвердженню гарантованого державою права адвокатів самостійно вирішувати питання організації та діяльності адвокатури.

Нагадаємо, Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури вперше за свою історію постала перед реальною загрозою призупинення діяльності. Обсяг коштів, що знаходяться сьогодні на рахунку Комісії, не дозволяє їй належним чином продовжувати діяльність. Через гострий дефіцит бюджету п’ятьох із десяти працюючих співробітників секретаріату (згідно штатного розпису у секретаріаті передбачено 14 посад) нещодавно було звільнено.

На виконання протокольного рішення, ухваленого на засіданні Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури 19 березня 2015р., було направлено листи регіональним радам адвокатів з проханням розглянути можливість надання ВКДКА фінансової допомоги.