РІШЕННЯ № V/17-339 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні питання про вирішення підвідомчості розгляду скарги Борисенка Володимира Павловича на дії адвокатів Клімова Миколи Піменовича та Клімова Олександра Миколайовича

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/17-339


 


19 лютого 2010 року                                                                                                    м.Київ    


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., заступника Голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії: Антипченка В.К., Афанащенка С.І., Башенка С.В., Бивалькевича В.П., Варфоломеєвої Т.В., Дубовика М.І., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Міщенка В.В., Мультяна В.В., Павлишина Б.Я., Панасенко Т.П., Яроша І.І., Ромаданової Г.Г., Сергеєвої С.А., Воротінцевої Т.П., Соботника В.Й., – розглянувши у відкритому засіданні питання про вирішення підвідомчості розгляду скарги Борисенка Володимира Павловича на дії адвокатів Клімова Миколи Піменовича та Клімова Олександра Миколайовича


 


ВСТАНОВИЛА:


 


До Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури надійшла скарга Борисенка В.П. на дії адвокатів Клімова М.П. та Клімова О.М.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, Висоцького В.І., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає за необхідне вирішити підвідомчість розгляду скарги Борисенка В.П.


Відповідно до ст.13 Закону України «Про адвокатуру», п.п.3, 15 Положення про кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури, вирішення питань про дисциплінарну відповідальність адвокатів у Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі належить до повноважень кваліфікаційно-дисциплінарних комісій адвокатури.


З тексту скарги Борисенка В.П. вбачається, що адвокаті, дії яких він оскаржує, здійснюють свою професійну діяльність у Харківській області.


Згідно даних Єдиного реєстру адвокатів України, адвокати Клімов М.П. та Клімов О.М. мають свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, видані на підставі рішень Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.


Зважаючи на те, що строк повноважень Харківської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури ІV скликання скінчився у березні 2009 року, а новий склад комісії до цього часу ще не сформовано, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає за необхідне передати скаргу Борисенка В.П. на дії адвокатів Клімова О.М. та Клімова М.П. на розгляд в іншу регіональну Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури.


Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.ст.14, 16 Закону України «Про адвокатуру» та п.п.10, 10-1, 20 – 22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:


 


1.      Передати скаргу Борисенка Володимира Павловича на дії адвокатів Клімова Миколи Піменовича та Клімова Олександра Миколайовича на розгляд в Полтавську обласну Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури.


2.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Борисенка В.П. та Голову Полтавської обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури.


 


 


Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури                              В.І. Висоцький