РІШЕННЯ № V/20-408 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні клопотання Половця Дмитра Олександровича щодо звільнення його від сплати внеску або зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури АР Крим за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/20-408


 


04 червня 2010 року                                                                                                   м.Одеса     


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., Заступника голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії – Антипченка В.К., Афанащенка С.І., Батченка А.Н., Верби М.І., Дубовика М.І., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Маргулян К.Г., Міщенка В.В., Габрука М.А., Островської Л.В., Павлової М.А., Горощенко Л.В., Полонського Ю.М., Прокопчука В.О., Коваль К.П., Ромаданової Г.Г., Сергеєвої С.А., Скукіса В.Ф., Соботника В.Й., – розглянувши у відкритому засіданні клопотання Половця Дмитра Олександровича щодо звільнення його від сплати внеску або зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури АР Крим за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю,


 


ВСТАНОВИЛА:


 


Половець Д.О. звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з клопотанням щодо звільнення його від сплати внеску або зменшення розміру внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури АР Крим за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, у зв’язку із скрутним матеріальним становищем, утриманням двох малолітніх дітей та отриманням в 2007 році ІІІ групи інвалідності.


На підтвердження свого клопотання Половець Д.О. надав копії сторінок паспорту, свідоцтв про народження дітей, диплому про повну вищу освіту за спеціальністю „Правознавство”, довідки МСЕК про встановлення ІІІ групи інвалідності, довідку з місця роботи.


Голова Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури АР Крим – Член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Павлова М.А. підтримала клопотання Половця Д.О.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Луцюка П.С., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що клопотання Половця Д.О. підлягає до задоволення.


Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.14 Закону України «Про адвокатуру», п.п.10, 10-1, 20-22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури та п.2.5 Порядку складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:


 


1.      Клопотання Половця Дмитра Олександровича задовольнити.


2.      Звільнити Половця Дмитра Олександровича  від сплати внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури АР Крим за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.


3.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Половця Д.О. та Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури АР Крим.


 


 


Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури                              В.І. Висоцький