РІШЕННЯ № V/21-435 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні клопотання Щербаня Олександра Васильовича щодо звільнення його від сплати внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Хмельницької обласної КДКА за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № V/21-435


 


03 вересня 2010 року                                                                                                   м.Київ     


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови комісії – Висоцького В.І., заступника голови комісії – Єзерської А.О., секретаря комісії – Ковбасінської Г.В., членів комісії – Антипченка В.К., Афанащенка С.І., Батченка А.Н., Варфоломеєвої Т.В., Дубовика М.І., Коваль К.П., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Маргулян К.Г., Міщенка В.В., Мультяна В.В., Павлишина Б.Я., Павлової М.А., Панасенко Т.П., Паневіна В.О., Полонського Ю.М., Прокопчука В.О., Ромаданової Г.Г., Кравченко П.А., Скукіса В.Ф., Соботника В.Й., – розглянувши у відкритому засіданні клопотання Щербаня Олександра Васильовича щодо звільнення його від сплати внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Хмельницької обласної КДКА за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю,


 


ВСТАНОВИЛА:


 


Щербань О.В. звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з клопотанням про звільнення його від сплати внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Хмельницької обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, у зв’язку зі скрутним матеріальним становищем, викликаним недостатнім доходом, знаходженням у нього на утриманні дружини  та відсутністю житла.


На підтвердження свого клопотання Щербань О.В. надав копію трудового контракту, диплому про повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», свідоцтва про шлюб, довідки Хмельницького бюро технічної інвентаризації, довідку про заробітну плату, якою підтверджується що заробітна плата заявника складає 1000 грн.


Член Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури від Хмельницької обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Маргулян К.Г. частково підтримала клопотання Щербаня О.В.


Заслухавши доповідача – члена Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури, Висоцького В.І., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що клопотання Щербаня О.В. підлягає частковому задоволенню.


 Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.14 Закону України «Про адвокатуру», п.п.10, 10-1, 20-22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури та п.2.5 Порядку складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:


   1. Клопотання Щербаня Олександра Васильовича – задовольнити частково.

  2. Зменшити для Щербаня Олександра Васильовича розмір одноразового внеску на організаційно-технічне забезпечення діяльності Хмельницької обласної Кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури за складання кваліфікаційних іспитів для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю до 2500 грн.

  3. Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Щербаня О.В. та Хмельницьку обласну Кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури.

 


 


Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури                                 В.І. Висоцький