РІШЕННЯ № VІ/9-326 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою ОСОБА_1 на Голову Луганської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури ОСОБА_2

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № VІ/9-326


 


         21 жовтня 2011 року                                                                                            м. Київ


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі Голови Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Висоцького В.І., заступника Голови  Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Єзерської А.О., секретаря Комісії Ковбасінської Г.В., членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури: Авраменка Г.М., Антипченка В.К., Батрина В.В., Батченка А.Н., Будько Н.Г., Верби М.І., Ізовітової Л.П., Ісакова М.Г., Коваль К.П., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Луцюка П.С., Маргулян К.Г., Міщенка В.В., Габрука М.А., Павлишина Б.Я., Павлової М.А., Берещенко К.Л., Емца С.І., Прокопчука В.О., Пільгуя М.О., Сергеєвої С.А., Скотаря А.М., розглянувши у відкритому засіданні справу за скаргою ОСОБА_1 на Голову Луганської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури ОСОБА_2.,


 


ВСТАНОВИЛА:


 


            До Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з Генеральної прокуратури України надійшла скарга ОСОБА_1 стосовно зловживань з боку голови Луганської обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури ОСОБА_2 для організації перевірки.


            В ході перевірки було витребувано пояснення від ОСОБА_1. який зазначив, що ніякої скарги на адресу Генеральної прокуратури України та Президента України від не писав, підпис на скарзі, адресованої до вищевказаних  суб’єктів не його.


            У відповідності до ст.8 Закону України «Про звернення громадян» письмове звернення без зазначення місяці проживання, не підписане автором авторами), а також таке, з якого неможливо встановити авторства, визнається анонімним і розгляду не підлягає.


            У зв’язку з тим, що Соболєв О.Л. заперечує той факт, що скарга на адресу Генеральної прокуратури України та Президента України ним не подавалась і підпис на цьому документі не його, цей документ слід визнати анонімним.


 


Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.8 Закону України «Про звернення громадян», п. 10, 10-1 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури,


 


ВИРІШИЛА:  1. Скаргу, яка надійшла на адресу до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з Генеральної прокуратури України та Президента України від імені ОСОБА_1 визнати анонімною і такою, що не підляє розгляду.

  2. Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити Генеральну прокуратуру України.

 


 

Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури                                                В.І.Висоцький