РІШЕННЯ № VІ/15-798 Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України, розглянувши у відкритому засіданні клопотання ОСОБА_1 щодо надання йому дозволу складати кваліфікаційні іспити для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю в Київській міській кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури замість Вінницької обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

РІШЕННЯ № VІ/15-798


         25 травня 2012 року                                                                                  м. Київ


 


Вища кваліфікаційна комісія адвокатури при Кабінеті Міністрів України в складі голови Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Висоцького В.І., членів Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури: Авраменка Г.М., Антипченка В.К., Батрина В.В., Будько Н.Г., Бондаря М.І., Божика В.І., Комарницької О.О., Котелевської К.В., Курганської О.В., Маргулян К.Г., Мельнікова О.А., Міщенка В.В., Мультяна В.В., Павлишина Б.Я., Гераскіна В.Д., Ємця С.І., Квочака С.Є., Прокопчука В.О., Сумської Н.Д., Кравченка П.А., Скукіса В.Ф. розглянувши у відкритому засіданні клопотання ОСОБА_1 щодо надання йому дозволу складати кваліфікаційні іспити для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю в Київській міській кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури замість Вінницької обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, –


                                                              ВСТАНОВИЛА:


ОСОБА_1. звернувся до Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури з клопотанням щодо надання йому дозволу складати кваліфікаційні іспити для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю в Київській міській кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури замість Вінницької обласної кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, у зв’язку з тим, що він з 2001 року по сьогоднішній день проживає в місті Києві.


Заявник також зазначає, що з 03.07.2006 року по 29.09.2006 року працював юристом у ТОВ «ІНФОРМАЦІЯ_1» (понад 2 місяці); з 18.04.2008 року по 09.12.2008 року працював юрисконсультом у ТОВ «ІНФОРМАЦІЯ_2» (понад 7 місяців); з 01.12.2009 року по 21.06.2010 року працював фахівцем відділу юридичного супроводження у ТОВ «ІНФОРМАЦІЯ_3» (понад 6 місяців); з 01.09.2010 року по теперішній час працює головним юрисконсультом у ВАТ «ІНФОРМАЦІЯ_4», 20.04.2011 року перейменовано у ПАТ «ІНФОРМАЦІЯ_5» (понад 20 місяців). Місцезнаходження зазначених вище компаній є місто Київ.


До свого клопотання ОСОБА_1. надав копію паспорта, копію ідентифікаційного коду, копію диплому «магістра», копію трудової книжки, видруківку з Інтернету, копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи ВАТ «ІНФОРМАЦІЯ_3», копію Свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи ПАТ «ІНФОРМАЦІЯ_5».


Заслухавши доповідача – голову Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури Висоцького В.І., перевіривши матеріали справи, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури вважає, що клопотання ОСОБА_1. є обґрунтованим та підлягає до задоволення, оскільки заявником надані докази, що свідчать про його постійне проживання у місті Києві.


Враховуючи наведене, Вища кваліфікаційна комісія адвокатури, керуючись ст.14 Закону України «Про адвокатуру», п.п.10, 10-1, 20-22 Положення про Вищу кваліфікаційну комісію адвокатури та п.2.2 Порядку складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури, –


ВИРІШИЛА:


 


1.      Клопотання ОСОБА_1 – задовольнити.


 


2.      Дозволити ОСОБА_1 подати в Київську міську кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури документи, передбачені Положенням про кваліфікаційно-дисциплінарну комісію адвокатури та Порядком складання кваліфікаційних іспитів у регіональних кваліфікаційно-дисциплінарних комісіях адвокатури для отримання допуску до складання кваліфікаційних іспитів для одержання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю.


 


3.      Секретарю Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури про прийняте рішення повідомити ОСОБА_1., Київську міську та Вінницьку обласну кваліфікаційно-дисциплінарні комісії адвокатури.


 


 


Голова Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури                             В.І. Висоцький