Міжнародне співробітництво, Новини

Print This Post

23 жовтня 2017 року Голова ВКДКА Олександр Дроздов  взяв участь у відкритті Міжнародної конференції «Угода про асоціацію як інструмент правових реформ в Україні», яка проходить в Навчально-бібліотечному комплексі Національного юридичного університету ім. Я.Мудрого (вул. Пушкінська, 84а).

Захід організований Національним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого (кафедрою міжнародного права) та Проектом ЄС «Підтримка впровадження Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом» за фінансового сприяння Консалтингової групи GFA.

Участь у міжнародній конференції беруть працівники Представництва Європейського Союзу в Україні, представники Урядового офісу з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Кабінету міністрів України, Міністерства юстиції України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Міністерства інфраструктури України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Парламентської експертної групи з питань європейської інтеграції Верховної Ради України, Харківської обласної державної адміністрації, Харківської обласної та міської ради, експерти проекту ЄС Association4U, а також українські та закордонні  науковці з Великої Британії, Нідерландів, Німеччини та Польщі.

Конференція проводиться  присвячено актуальним правовим проблемам імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС; можливостям та перспективам українських компаній в умовах дії поглибленої та всеохопної зони вільної торгівлі;  значенню Угоди про асоціацію для регіонального розвитку; вивченню вітчизняного та закордонного досвіду з наближення законодавства

З програмою заходу можна ознайомитись тут.