Новини

Print This Post

 

15 березня 2019 року відбулася робоча зустріч Голови ВКДКА Сергія Вилкова з керівниками органів адвокатського самоврядування Чернігівської області. Під час зустрічі були обговорені практичні питання реалізації повноважень органами адвокатського самоврядування, необхідності нормотворчої діяльності, зокрема – з питань удосконалення Регламентів та Положень органів адвокатського самоврядування, а також інших нормативних актів, задля приведення їх у відповідність з сучасними умовами роботи. В тому числі обговорені питання важливості й необхідності здійснення ВКДКА узагальнень дисциплінарної практики.

Як і під час зустрічі Голови ВКДКА з керівниками органів адвокатського самоврядування міста Києва, що відбулася 01 березня цього року, учасники заходу обговорили можливі способи вирішення питань, що виникли у  регіональних КДКА з приводу порядку та способів застосування на практиці оновленого пункту 4 розділу 5 Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, затвердженого рішенням РАУ від 17.12.2013 року № 270 (щодо вмотивованості та обґрунтованості рішення КДКА).

Сергій Вилков підкреслив, що всі практичні ситуації, які будуть виникати при застосуванні зазначеної норми та не будуть урегульовані, будуть аналізуватися та наслідком матимуть оперативне внесення змін у відповіді нормативні акти органів адвокатського самоврядування.

Під час робочої зустрічі представники органів адвокатського самоврядування домовилися про подальшу взаємодію та обмін інформацією щодо питань застосування законодавства про адвокатуру та адвокатську діяльність.

На переконання Голови ВКДКА така співпраця вже у найближчий час надасть позитивні результати у правозастосуванні, які відчує вся адвокатська спільнота, зокрема – у роботі на практиці та однаковому застосуванні в усіх регіонах писаних норм у сфері адвокатури та адвокатської діяльності.

Окрім того, на наступний день Серій Вилков виступив в якості доповідача на заході з підвищення кваліфікації для адвокатів, що був організований Національною асоціацією адвокатів України та відбувся за участю 400 слухачів – адвокатів. За результатами якого адвокатам були видані сертифікати з підвищення кваліфікації.