Новини

Print This Post

23 лютого 2019 року у Будинку кіно у місті Києві відбувся один з наймасштабніших заходів з підвищення кваліфікації для адвокатів, організований Національною асоціацією адвокатів України та Радою адвокатів м. Києва за участю Голови ВКДКА.

У заході, що був присвячений найбільш актуальним питанням тлумачення і застосування українського законодавства та адвокатської етики, взяли участь близько 700 адвокатів з міста Києва, Київської області та інших регіонів України.

Голова ВКДКА Сергій Вилков розкрив перед слухачами тему: «Органи адвокатського самоврядування. Етичні аспекти поведінки адвоката».

Також під час заходу були висвітлені теми стосовно доступу застосування нового законодавства щодо протидії домашньому насильству, зміни до КК, КПК, ЦПК та КУпАП, що набрали чинності 11 січня 2019 року (доповідач – Стефанів Надія Степанівна, суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду); новели Кримінального кодексу України за статевими злочинами (доповідач – Левко Віра Богданівна – суддя Дніпровського районного суду м. Києва); нестандартні тактичні прийоми захисту по корупційним справам (доповідач – Готін Олександр Миколайович –Заступник Голови Ради адвокатів Луганської області).

За результатами заходу всі адвокати отримали сертифікати з підвищення кваліфікації.

З програмою заходу можна ознайомитись за посиланням.