Міжнародне співробітництво, Новини, Підвищення кваліфікації

Print This Post

1 грудня 2017 року у Києві за участю Голови Вищої кваліфікаційно – дисциплінарної комісії адвокатури Олександра Дроздова відбулася V міжнародна науково-практична конференція “Судове адміністрування як складова реформування правосуддя” приурочена до 15 річниці створення Державної судової адміністрації України.

Конференція організована Державною судовою адміністрацією України спільно з Національною школою суддів України за підтримки Програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) “Нове правосуддя”, українсько-канадського проекту “Підтримка судової реформи в Україні”, проекту Ради Європи “Підтримка впровадженню судової реформи в Україні”.

Відкрила захід Голова Верховного Суду Валентина Данішевська. Під час заходу з доповідями виступили Голова Ради суддів України Валентина Сімоненко, Голова Вищої ради правосуддя Ігор Бенедесюк, Голова ВККСУ Сергій Козьяков, Голова Національної школи суддів України Микола Онищук, Надзвичайні і Повноважні Посли Канади і Японії, країни яких підтримують процеси реформування судової влади в Україні, зокрема в частині судового адміністрування.

У своїй доповіді Голова ВКДКА  Олександр Дроздов розкрив тему розбудови ефективних і дієвих судів шляхом зміцнення спільного лідерства керівників суду. Під час виступу Олександра Дроздова, що супроводжувався демонстрацією презентації, основна увага була зосереджена ним на напрямках судової досконалості суддівського корпусу крізь призму поглядів Європейського суду з прав людини.

Під час конференції обговорювалися плани та перспективи  модернізації засад організаційного забезпечення роботи суду, актуальні питання забезпечення діяльності судів в Україні, а також міжнародний досвід та сучасні тенденції у судовому адмініструванні.

Виступ Олександра дроздова можна переглянути за посиланням.

Також до Вашої уваги програма заходу.