Голова ВКДКА зустрівся з координатором проекту Ради Європи та Європейського Союзу

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

3 червня 2013 року голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Валентин Миколайович Загарія взяв участь у робочій зустрічі керівників органів адвокатського самоврядування та координатора нового проекту Ради Європи та Європейського Союзу в Україні «Посилення спроможностей адвокатів щодо реалізації в Україні положень Європейської Конвенції з прав людини та переглянутої Європейської Соціальної Хартії». Голова Національної асоціації адвокатів України, Ради Адвокатів України Лідія Павлівна Ізовітова, заступник голови Національної асоціації адвокатів, Ради адвокатів України Валентин Анатолійович Гвоздій та Валентин Миколайович Загарія обговорили з координатором проекту від Ради Європи Оленою Картер основні напрямки співпраці в межах зазначеного проекту.

Сторони досягли попередніх домовленостей щодо спільної реалізації проекту та розробки плану заходів як всеукраїнського, так і регіонального масштабів, для навчання адвокатів, включно із підвищенням кваліфікації.

Проект триватиме протягом 2013-2015 рр. і передбачає залучення України, Росії, Молдови, Вірменії, Грузії та Азербайджану. Він спрямований на вдосконалення професійних якостей адвокатів для ефективного захисту прав людини, шляхом поліпшення їхніх знань та навиків використання фундаментальних європейських конвенцій.