НААУ – 10 років! Привітання голови ВКДКА Сергія Вилкова

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Сьогодні, 17 листопада, Національна асоціація адвокатів України відзначає десятиріччя від дня свого заснування.

Із цим ювілеєм привітав усіх адвокатів голова ВКДКА Сергій Вилков:

— Десять років тому для забезпечення реалізації завдань адвокатського самоврядування в нашій країні була створена Національна асоціація адвокатів України. Пройшовши етапи становлення та розвитку, за цей час вона довела свою здатність представляти адвокатуру у відносинах з органами влади, захищати права адвокатів підтримувати їхній високий професійний рівень, а також утверджувати гарантії професійної діяльності.

І сьогодні ми маємо дійсно незалежний інститут, що ефективно реалізує конституційну гарантію надання професійної правничої допомоги в Україні, зокрема забезпечує представництво в суді осіб, а також захист від кримінального обвинувачення.

Національна асоціація адвокатів України достойно зустріла виклики воєнного стану, підлаштувавши роботу органів до нових умов. Частина адвокатів зі зброєю в руках пішли захищати державу від зовнішньої агресії, інші активно долучилися до волонтерського руху.

Тож, вітаючи усіх адвокатів із першим ювілеєм організації, хочу висловити вам подяку за щоденну кропітку роботу із збереження та примноження нашого надбання. Переконаний, що після нашої перемоги над зовнішнім ворогом саме Національна асоціація, яка об’єднує всіх адвокатів України, стане надійною основою для відновлення справедливості та відбудови країни як правової держави.