Новини

Print This Post

Kharkov_univerНаціональним юридичним університетом імені Ярослава Мудрого спільно з Національною академією правових наук України за сприянням Національної асоціації адвокатів України та Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури 25-28 вересня 2018 проводиться ІІ Харківськоий міжнародний юридичний форум.

Спеціальною темою цьогорічного Форуму стане розвиток права в умовах цифрової економіки.

В роботі чотирьох панельних дискусій візьмуть участь відомі дослідники та практики із США, Німеччини, Італії, Литви, Естонії, Польщі та інших держав, судді Конституційного Суду України та Верховного Суду, співробітники представництва ЄС, місій ОБСЄ та ОСЕР, інших організацій.

Голова ВКДКА Олександр Дроздов виступить під час Форуму з доповідями на теми: «Дотримання українським бізнесом європейських стандартів у сфері захисту прав людини: больові точки» та «Захист персональних даних в Європейському Союзі».

Будуть проведені тренінги з актуальних питань корпоративного права та права інтелектуальної власності, серія майстер-класів з прав людини та ґендерної рівності, зустрічі з представниками Уряду та органів юстиції і прокуратури.

Адвокати-учасники отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.

Реєстрація на панельні дискусії триває до 10 вересня 2018 р.

Реєстрація на інші заходи Форуму – до 23 вересня 2018 р.

З програмою, порядком реєстрації, місцем та умовами проведення заходу можна ознайомитися на сайті Форуму, забронювавши участь за наступним посиланням: legalforum.nlu.edu.ua.