Новини

Print This Post
20190410_124518___

Сьогодні, 10 квітня, в Науково-дослідному інституті публічного права відбулося урочисте відкриття представництва Ради адвокатів Закарпатської області в Києві та Закарпатського відділення Спілки адвокатів України.

Участь в урочистій церемонії взяв голова ВКДКА Сергій Вилков, який привітав голову РАЗО Олексія Фазекоша з важливим етапом розвитку закарпатської адвокатури.

«На моїй пам’яті слова Олексія Андрійовича жодного разу не розходилися з ділом, – зазначив під час свого виступу С.Вилков. – І для адвокатів Києва можливість більш тісно працювати з людиною з такими знаннями, поглядами та авторитетом є дуже важливою. Він той борець, який один з перших вказав адвокатській спільноті на недоліки на загрози прийняття проекту № 9055 нового Закону про адвокатуру. І його концептуальне бачення ситуації підтримала значна частина адвокатів, інші практикуючі юристи та політики».

Планується, що офіс представництва виконуватиме функцію сервісної служби для закарпатських адвокатів, які за допомогою представництва матимуть змогу максимально ефективно виконувати професійні обов’язки та реалізовувати права, надані законом. Також представництво надаватиме допомогу адвокатам Закарпаття, які працюють у Києві постійній основі.