Новини

Print This Post

271

Голова Національної асоціації адвокатів України, Ради адвокатів України Лідія Ізовітова вручила голові Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергію Вилкову нагрудний знак НААУ «Захисник адвокатури».

Урочиста подія відбулася під час засідання Ради адвокатів України, яке проходить у ці дні в м. Чернівці.

Згідно із Положенням про заохочувальні відзнаки НААУ нагрудним знаком «Захисник адвокатури» нагороджуються адвокати, які залучені до роботи Комітету захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності та займають активну позицію у сфері захисту професійних та інших прав адвокатів, здійснюють організацію сприяння забезпеченню гарантій адвокатської діяльності та забезпечують необхідні умови для ефективного та якісного виконання адвокатами своїх професійних обов’язків, інші особи, які здійснили особистий вагомий внесок в царині захисту прав адвокатів.

Колектив ВКДКА долучається до привітань Сергія Вилкова з побажаннями наступних професійних здобутків у царині відстоювання прав та гарантій адвокатської діяльності.

Голова ВКДКА став другим серед українських адвокатів, хто отримав цю відзнаку. Нагадаємо, першою Національна асоціація адвокатів України нагородила у квітні 2021 року Ганну Боряк (посмертно), яка тривалий час очолювала Комітет захисту прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності.