Новини

Print This Post

Grabovsky_UL_traurКолектив Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури, друзі та колеги глибоко сумують з приводу третьої річниці непоправної втрати Юрія Грабовського, колишнього заступника Голови ВКДКА.

Досвідчений професіонал та керівник з принциповою життєвою позицією, який з гідністю носив звання адвоката України, людина зі стійким характером, силою духу та наполегливістю — таким залишиться в пам’яті колег і друзів Юрій Грабовський. Його знали і поважали дуже багато людей.

Життя Юрія Грабовського було перервано викраденням та вбивством. На сьогодні у вчиненні злочину обвирнувачуються дві особи, які перебувають під вартою у Київському СІЗО.

Вже понад два з половиною роки колегією суддів Шевченківського районного суду міста Києва проводиться судовий розгляд справи щодо вбисвтва Юрія Грабовського. Справа слухається у закритому судовому засіданні. За цей час відбулося вже понад 150 засідань, змінилося декілька колегій суддів.

Представниками потерпілої, сестри Юрія Грабовського, є Голова ВКДКА Сергій Вилков та голова Комітету захисту прав та гарантій адвокатської діяльності при НААУ Ганна Боряк, які докладають усіх зусиль, аби винні були притягнуті до кримінальної відповідальності.

Смерть Юрія Грабовського є непоправною втратою для усього колективу ВКДКА та адвокатури України.

Вічна та світла пам’ять!

Колектив ВКДКА