Новини

Print This Post

Borisoglebska3Голова Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури Сергій Вилков доручив юристам секретаріату опрацювати питання можливості проведення засідання комісії за умов адаптивного карантину, продовженого Урядом до 31 липня.

Про це очільник ВКДКА розповів під час робочої наради із членами комісії, яка відбулася 19 червня в режимі відеоконференції.

Він нагадав, що двічі звертався до Прем’єра стосовно відновлення роботи. Перший раз, коли стало зрозумілим, що карантин не обмежиться двотижневою забороною на проведення масових заходів, другий — аби нагадати про важливість забезпечення роботи органів адвокатського самоврядування у разі подовження карантинних заходів.

«Сьогодні ми маємо величезну кількість скарг, що накопичилися і очікують на розгляд, тож я дав доручення юристам опрацювати питання організації та проведення засідання із додержанням усіх вимог адаптивного карантину, запровадженого в країні. — наголосив С.Вилков. — Ми повинні прибрати усі можливі ризики та врахувати наявні вимоги (велика зала, засоби індивідуального захисту для учасників тощо), аби орієнтовно всередині липня провести захід».

Також під час наради члени ВКДКА обговорили поточні питання підготовки робочими групами узагальнень дисциплінарної практики.