Відбудеться захід з підвищення кваліфікації —– науково-практичний семінар «Досудове розслідування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення»

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Kharkov_univer26 жовтня 2018 року Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури  спільно з Інститутом підготовки юридичних кадрів для Служби безпеки України Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого буде проведений захід з підвищення кваліфікації – десяте засідання постійно діючого науково-практичного семінару «Досудове розслідування: актуальні проблеми та шляхи їх вирішення», який відбудеться 26 жовтня 2018 року за адресою: м. Харків, вул. Пушкінська, 84-а. Початок реєстрації о 9:00 годині.

Метою семінару є  обговорення актуальних проблем досудового розслідування, розкриття та розслідування злочинів, використання спеціальних знань та міжнародного співробітництва під час кримінального провадження.

Окрім іншого, під час заходу виступлять сертифіковані Радою адвокатів України доповідачі: Гайворонський О.Ю. з доповіддю на тему: «Предмет злочинного впливу: кримінально-правові та процесуальні аспекти» та Членов М.В., який розкриє теми: «Процесуальні строки як гарантія забезпечення прав учасників кримінального провадження», «Строки досудового розслідування та порядок їх продовження», «Проведення негласних слідчих (розшукових) дій у кримінальному провадженні та використання їх результатів», «Тактика та методика проведення слідчих дій у кримінальному провадженні», «Затримання підозрюваного у кримінальному проваджені».

Адвокати за результатами проведення заходу можуть отримати  сертифікати про підвищення кваліфікації.

Реєстрація учасників здійснюється наступними контактними особами: Леженіна Людмила Миколаївна, к. т. 067-577-82-39, Косьмін Олексій Вікторович: к.т. 067-578-34-21.