Відбудеться захід з підвищення кваліфікації —– тренінг для адвокатів центрів надання безоплатної вторинної правової допомоги «Правовий захист біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства»

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

kiev324-25 жовтня 2018 року Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури  спільно з Благодійним фондом  «Право на захист» буде проведений захід з підвищення кваліфікації – тренінг для адвокатів центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги «Правовий захист біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства». Освітній захід реалізовується у партнерстві з Агенцією ООН у справах біженців в Україні та відбудеться 24-25 жовтня 2018 року за адресою: м. Київ, вул. Ямська, 52.

Початок реєстрації о 10:00 годині.

Під час заходу з доповідями виступлять сертифіковані Радою адвокатів України експерти, які ознайомлять учасників з актуальними проблемами захисту прав біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства в Україні, практикою оскарження рішень Державної міграційної служби України та іншими практичними аспектами правової допомоги мігрантам та особам без громадянства.

Адвокати за результатами проведення заходу отримають сертифікати про підвищення кваліфікації.