Відбулася робоча зустріч Голови ВКДКА з представниками органів адвокатського самоврядування Харківської області та захід з підвищення кваліфікації адвокатів у місті Харкові

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

01.04.2019 відбулася зустріч Голови ВКДКА Сергія Вилкова з представниками органів адвокатського самоврядування Харківщини, в якій взяли участь члени Ради адвокатів Харківської області, члени КДКА Харківської області, Ревізійної комісії, представники адвокатів Харківської області в РАУ та ВКДКА а також члени комісії якості, повноти та своєчасності надання БВПД при РАХО.

Під час робочої зустрічі були обговорені пропозиції щодо покращення адвокатської діяльності та практичні питання реалізації повноважень органами адвокатського самоврядування, необхідності нормотворчої діяльності з питань удосконалення Регламентів та Положень органів адвокатського самоврядування, а також інших нормативних актів, задля приведення їх у відповідність з сучасними умовами роботи.

Під час заходу особливу увагу було приділено питанням необхідності вдосконалення порядку прийому кваліфікаційних адвокатських іспитів, обговорювалися можливості відео та аудіо фіксації процесу складання іспитів.

На зустрічі піднімалися питання обсягу повноважень Ради адвокатів регіону під час проведення обшуків у адвокатів та дієвості гарантій прав адвоката. Були обговорені питання необхідності складання типового проекту договору про надання професійної правничої допомоги, затвердження минімально граничних ставок оплати адвокатських послуг, проекту та загального вигляду адвокатського досьє та положення про робоче місце адвоката.

Також у цей день у місті Харкові в конференц-сервісі «Металіст» за участі Голови ВКДКА Сергія Вилкова було проведено захід з підвищення кваліфікації адвокатів, сертифікований НААУ і організований КДКА Харківської області та ГО «Комітет захисту професійних прав адвокатів та гарантій адвокатської діяльності».

Сергій Вилков виступив в якості спікера під час заходу та розкрив основну його тему «Сфера застосування трудового законодавства в адвокатській практиці».

За результатами заходу адвокатам були видані сертифікати з підвищення кваліфікації.