Відбувся захід з підвищення кваліфікації — міграційна школа «Правовий захист біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства»

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

05-07 липня 2018 року Вищою кваліфікаційно-дисциплінарною комісією адвокатури  спільно зі Спілкою адвокатів України та Благодійним фондом  «Право на захист» у приміщенні парку-готелю «Кідев», м. Київ, був проведений захід з підвищення кваліфікації адвокатів – Міграційна школа «Правовий захист біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства». Освітній захід реалізовується у партнерстві з Агенцією ООН у справах біженців в Україні.

Під час заходу учасники ознайомлені з актуальними проблемами захисту прав біженців, шукачів притулку та осіб без громадянства в Україні, практикою оскарження рішень Державної міграційної служби України та іншими практичними аспектами правової допомоги мігрантам та особам без громадянства.

Окрім іншого, сертифіковані Радою адвокатів України доповідачі Ганна Хіцкевич та Дмитро Мазурок, під час навчань розкрили наступні теми: «Поняття «біженець». Процедура визначення статусу біженця за Конвенцією про статус біженців 1951 року та Законом України «Про біженців та осіб, які потребують додаткового або тимчасового захисту» та «Особливості правового представництва шукачів притулку та оскарження рішень ДМС України про відмову у прийнятті заяви шукача притулку (ст. 5 Закону), оформленні документів для її розгляду (ст. 8 Закону), у визнанні біженцем або особою, яка потребує додаткового захисту (ст. 6 Закону)».

За результатами проведення заходу адвокати отримали  сертифікати про підвищення кваліфікації.