Новини

Print This Post

kdka-kyiv-obl++

У випадках, коли скаржник з певних причин під час дисциплінарного провадження проти адвоката змінив свою точку зору та відкликав скаргу, дисциплінарна палата КДКА, що розглядала справу, має здійснити певні процесуальні дії. В тому числі, аби дотримати прав та законних інтересів усіх учасників. І, як засвідчує практика, не всі коректно розуміють і реалізують необхідний у таких випадках порядок дій.

Окремі питання дисциплінарного провадження були обговорені під час робочої наради між головою ВКДКА Сергієм Вилковим,  головою секретаріату ВКДКА Віктором Вовнюком та головою КДКА Київської області Володимиром Поліщуком, яка відбулася вчора у Києві.

«В практиці застосування профільного Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» а також рішень органів професійного самоврядування, у членів як кваліфікаційних, так і дисциплінарних палат КДКА регіонів іноді виникають запитання, пов’язані з належною реалізацією тих або інших повноважень, – зауважив С.Вилков. – Звісно, ми маємо оперативно реагувати на наявні проблеми, надавати методичну допомогу, а у разі необхідності – також виходити з пропозиціями щодо розв’язання системних проблем на нормативному рівні».

В рамках організації роботи з удосконалення діяльності регіональних КДКА також були обговорені можливі зміни до Положення про порядок прийняття та розгляду скарг щодо неналежної поведінки адвоката, яка може мати наслідком його дисциплінарну відповідальність, Порядку допуску до складення кваліфікаційного іспиту, порядку складення кваліфікаційного іспиту та методики оцінювання результатів складення кваліфікаційного іспиту для набуття права на заняття адвокатською діяльністю в Україні, а також до Регламенту кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури регіону.