Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури вітає адвокатів з професійним святом – Днем адвокатури!

Вища кваліфікаційно-дисциплінарна комісія адвокатури

Шановні Колеги,

 

Від імені Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури та від себе особисто вітаю Вас з Днем адвокатури!

З моменту заснування органів адвокатського самоврядування ми запровадили високі стандарти для того, щоб забезпечити чесність, об’єктивність та неупередженість в щоденній роботі адвокатів. Ефективне функціонування часом стає вразливим через певні зовнішні перепони в реалізації адвокатської діяльності, але й ці процеси гартують нас і не дозволяють втратити почуття єдності адвокатської спільноти. Вже сьогодні професійна громада адвокатів вчиться відстоювати гарантії адвокатської діяльності, які передбачені оновленим законодавством.

Разом ми формуємо практику, яка сприятиме в роботі адвокатів нової генерації, які щодня приєднуються до спільноти колег. Я щиро вірю в те, що всі наші амбіції та цілі сформують освічене і високопрофесійне обличчя адвокатури та зміцнять статус адвоката.

Хочу побажати завжди демонструвати синергію професіоналізму та досвіду у Вашій щоденній діяльності та мати натхнення для подальшого вдосконалення українського адвокатського середовища.

Нехай античний афоризм: «Право – це мистецтво добра та справедливості» стане лейтмотивом Вашої професійної діяльності та надихатиме на нові досягнення і перемоги!

З повагою,

Голова ВКДКА

Валентин Миколайович Загарія