Новини

Print This Post

Вища ревізійна комісія адвокатури (ВРКА) здійснила перевірку Вищої кваліфікаціно-дисциплінарної комісії адвокатури (ВКДКА) та надала висновки щодо дотримання ст. 53 Закону «Про адвокатуру та адвокатську діяльність» та вимог законодавства про ведення фінансово-господарської діяльності за останні три роки.

Перевірка проводилася ВРКА за період з 1 січня 2010 року по 3 березня 2014 року.

Довідка за результатами перевірки включає в себе аналіз доходів Комісії, балансу (матеріальні та нематеріальні активи), коштів, заборгованості та витрат ВКДКА.

Ревізори також надали низку рекомендацій, зокрема, щодо оптимізації витрат на проведення засідань ВКДКА, утримання штату, на програмне забезпечення , щодо передачі чи компенсації майна, витребування бухгалтерської документації від попереднього керівництва Комісії.

«Діяльність Комісії є абсолютно прозорою. Ми не робимо таємниці з того, на що саме і чому були витрачені кошти адвокатів. На мій погляд, це є однією з обов’язкових умов довіри адвокатів, свого роду «індикатор», який відображає, наскільки орган захищений від зловживань з боку керівництва», – так прокоментував своє рішення оприлюднити висновки ВРКА щодо перевірки Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури її Голова Валентин Загарія.

З висновком ВРКА за результатами перевірки можна ознайомитися тут.